Norsk Araberhestforening

 
  • Forstørr
  • Standard skriftstørrelse
  • Forminsk
best bitcoin cloud mining sites 2016 bitcoin mining sites 2016 blockchain alternatives facebook best cryptocurrency apps android browse around these guys
genworth ltc cost estimator their explanation
Home Utstilling 2009 National C-show

National C-show

Dommere:

Ann Greene - Storbritannia
Christina Wale - Sverige
Claudia Darius - Tyskland

Judges

Alle bilder av Siri Hagen 

Gull Unghoppechampion

Ajmana 

AJMANA

Ajman Monisciona (DE) x Yazmin
Eier:
Voran Arabians, Kvinesdal
Oppdr: Voran Arabians, Kvinesdal

Gull Unghingstchampion

Cruiser 

CRUISER (SE)

AS Sinans Pacha (BE) x Salalah (SE)
Oppdr: Penelope Lewenhaupt, Sverige
Eier: Nette Elise Bådal, Vikebukt

 Sølv Unghoppechampion

 

 AR Sidona

AR SIDONA

CA Sidon (DK) x F.A. Meseda (DK)
Oppdr:
Aase & Roar M. Fjeld, Sauland
Eier: Aase & Roar M. Fjeld, Sauland

Sølv Unghingstchampion

 

AR Sid Pacha 

AR SID PACHA

AS Sinans Pacha (BE) x CA Sida (DK)
Oppdr:
Aase & Roar M. Fjeld, Sauland
Eier: Aase & Roar M. Fjeld, Sauland

 Bronse Unghoppechampion

Zangreal 

ZANGREAL

 WH Justice (US) x Zhania Bint Zhari
Oppdr: Nette Elise Bådal, Vikebukt
Eier: Nette Elise Bådal, Vikebukt

Bronse Unghingstchampion

Antar 

ANTAR

Kamal x Hanifa Kan
Oppdr:
Kamal Arabians, Hønefoss
Eier: Kamal Arabians, Hønefoss

 Gull Hoppechampion

Bint Aisha 

BINT AISHA (SE)

A Diabolique (US) x Feria (FI)
Oppdr: Ihréne Paul-Klintenberg, Sverige
Eier: Voran Arabians,Kvinesdal

Gull Hingstechampion

 Psychosiis

PSYCHOSIIS

Magnum Psyche (US) x Moksiis (SE)
Oppdr:
Nette Elise Bådal, Vikebukt
Eier: Nette Elise Bådal, Vikebukt

 Sølv Hoppechampion

 Sienna

 SIENNA (SE)

Shahin (DE) x Zamisha (SE)
Oppdr: Penelope Lewenhaupt, Sverige
Eier: Line Urke, Skodje

 Sølv Hingstechampion

 Bumar

 BUMAR (PL)

Druid (PL) x Bumaga (SU)
Oppdr: Anna Nieora-Thukaselli, Polen
Eier: Lene Hammeren, Mogreina

Bronse Hoppechampion

Silver Emira 

 SILVER EMIRA

Pharos (SE) x Silver Esmoora
Oppdr: Rita og Terje Snellingen, Kløfta
Eier: Rita og Terje Snellingen, Kløfta

 Bronse Hingstechampion

 Hillman

HILLMAN (SE)

Etman (PL) x Harmonika (SE)
Oppdr: Eva og Martin Larsson, Sverige
Eier: Tonje Danielson, Skiptvet

Best In Show

 Cruiser

CRUISER (SE)

AS Sinans Pacha (BE) x Salalah (SE)
Oppdr: Penelope Lewenhaupt, Sverige
Eier: Nette Elise Bådal, Vikebukt

 Beste føll

 Aishaa

 AISHAA

Kamal x Serenata (SE)
Oppdr: Kamal Arabians, Hønefoss
Eier: Kamal Arabians, Hønefoss


Resultatlister

Klasse 1: Vallaker

Klasse 3: Unghingster 1 år

Klasse 4: Unghopper 1-3 år

Klasse 5: Unghingster 2 år

Klasse 7: Unghingster 3 år

Klasse 8: Hopper 4-7 år

Klasse 9: Hopper 8+ år

Klasse 10: Føll

Klasse 11: Hingster 4+ år

 

pornfiles