Norsk Araberhestforening

 
  • Forstørr
  • Standard skriftstørrelse
  • Forminsk

autodesk inventor professional 2015 student price creative 6 for sale oem photoshop cs6 extended student teacher educational license

Home Utstilling 2002 NAHF Int. B-show

NAHF Internasjonale B-show

Norsk Araberhestforenings Internasjonale B-show 2002

Dommere: Ingalill Mårtensson - ES, Elisabeth Chat - AU, Rolf Dobat - DE

 

ChampionateneUnghopperUnghingster VallakerHopperHingster

 

CHAMPIONATENE

Hingstechampion

RAYCITO

Reserve hingstechampion

MOONHILL'S SHER KHAN

Hoppechampion

RA REGINA

Reserve hoppechampion

AL ASHABI

Unghingstchampion

WPB MINSTRIL'S BAJAR

Reserve unghingstchampion

WANICO

Unghoppechampion

SILVER NARIDAH

Reserve unghoppechampion

SMJ SHAI'S SIMONA

Claes Lewenhaupt Memorial Trophy

RAYCITO

BEST IN SHOW

WPB MINSTRIL'S BAJAR

 

  Championatene UnghopperUnghingster VallakerHopperHingster
       

UNGHOPPER


HOPPER 1 ÅR

 
1 SILVER NADIRAH (Maysoun x Silver Esmoora)
Eier/oppdr: RIta & Terje Snellingen, Kløfta
87,67
2 SMJ'S SHAI'S SIMONA (Simeon Shai x Esta-Passada)
Eier: Stable Millenium Jamaal, Aurskog / Oppdr: J.C. Mierop, Nederland
87,33
3 YAMINA (Nemes x Yamaq)
Eier/oppdr: Ragnar Eiken, Kvinesdal
85,33
4 DIANNE (Wadim x Diwidera)
Eier/oppdr: Reidar Næss, Slattum
85,00
5 SARI'S GLORY DAHMA (Bay Noir x Glory)
Eier/oppdr: Jeanet Waldemar, Danmark
84,67
6 SR NAOMI (Peleng x SR Niobe)
Eier: Stutteri Rine og Stall Vi-To, Bryne / Oppdr: Stutteri Rine, Bryne
83,67
7 LARISSA (Angel x Laternia)
Eier/oppdr: Grethe Rugtveit, Akkerhaugen
83,00
8 VE SHANA (Mussandum x Arabella)
Eier: Monica Kaald, Kyrksæterøra / Oppdr: Voran & Elvelund Arabians, Kvinsedal
82,67
9 SHARIFA (Wielki Pawo x Calluna)
Eier/oppdr: Cecilie Røer Eide, Haslum
81,00
   

 

Championatene

Unghopper

Unghingster

Vallaker

Hopper

Hingster

       
 

HOPPER 2 ÅR

1WPB KUBINA (Kubinec x Goplana)
Eier: Nikkerud & Blystad, Mjøndalen / Oppdr: Veialund Arabians, Mjøndalen
89,33
2 RA ROWENA (Matal x RA Rebecca)
Eier: Elisabeth Hamre Landløpet, Brumunddal / Oppdr: Rörwalls Arabstuteri, Sverige
87,00
3 AGARAH (Wäncouver x Agripha)
Eier: Siv Hoås, Grøa / Oppdr: Anne Mælum, Koppang
83,67
4

SHAHIL BINT SINITA (Lamark x Sobina)
Eier: Sindy Stakkeland, Kvinesdal / Oppdr: Linda Jerdal & Bjørn Lervik, Kvinesdal

82,00
   
 ChampionateneUnghopperUnghingster VallakerHopperHingster
       
 

HOPPER 3 ÅR

1 ZHIM ZHALA BIM (Ajatollah Madzjar x Wielizza)
Eier: Cathrine B. Aas, Eidsvoll / Oppdr: Hege Beate Jensen, Halden
88,00
2

FAHRA NABEELA (Nabeel II x Fahranaz)
Eier/oppdr: Fam. Meland & Larsen, Solumsmoen

87,67
3 WHATIMA (Matal x What Is Love)
Eier/oppdr: Helene Hernæs, Hakadal
87,33
4 Eurika (Kulak x Enza)
Eier: Vibecke E. Bu, Hauge i Dalane / Oppdr: Jørgen & Britt Svanberg Olsen, Sverige
86,67
5 WI WILANA (Wiking x My Delilah)
Eier: Veslemøy Nyland, Hell / Oppdr: Guri Eggen, Stange
84,33
6 DIORIE (Wadim x Drimera)
Eier: Birgitte Junker, Lørenskog / Oppdr: Onsala Arabians AB, Sverige
84,33
7 MAHFOUZA BINT BAYT YA LAYT (Wielki Pawo x Envi)
Eier/oppdr: Guri Hovde Mathisen, Fåvang
84,33
   
  Championatene Unghopper Unghingster Vallaker Hopper Hingster
       

UNGHINGSTER

 

HINGSTER 1 ÅR

 
1 WPB MINSTRIL'S BAJAR (The Minstril x Imperial Naridah)
Eier/oppdr: Oppegaarden Arabians, Sokna
91,33
2 WANICO (FS Eternal Flame x Wanessa)
Eier/oppdr: Fam. Husted & Pedersen, Danmark
90,00
3 RA BIRAK (LM Limaal x Rubina Bint Kyle)
Eier/oppdr: Rolfson Arabians, Løken
88,67
4

SR EL PATRON (Peleng x Qatana)
Eier/oppdr: Stutteri Rine, Bryne

87,33
5 VE SHAMES (Nemes x Shahil Bint Milina)
Eier/oppdr: Voran & Elvelund Arabians
85,33
6 VE SHAMIR (Mussandum x Blue Waleka)
Eier/oppdr: Voran & Elvelund Arabians
83,33
7 KREMLIN (Karat x Kahlua)
Eier: Nette Elise Bådal, Vikebukt / oppdr: Penelope Lewenhaupt, Sverige
83,00
   
 

HINGSTER 2 ÅR

 
1 ARPEGGIO (LM Limaal x Florence)
Eier/oppdr: Ingemar Lööf, Sverige
90,00
2 WPB ARNARDO (Thee Desperado x Imperial Naridah)
Eier/oppdr: Oppegaarden Arabians, Sokna
88,33
3 WITOU (CH El Brillo x Wahena)
Eier: Nette Elise Bådal, Vikebukt / oppdr: Fam. Husted & Pedersen, Danmark
86,33
4 SR ARMANI (Pinczow x Asmena)
Eier: Janne Tveterås / Oppdr: Stutteri Rine, Bryne
85,67
5 KA EPITON (Org Adman x Etia)
Eier: Vibecke E. Bu, Hauge i Dalane / oppdr: Krone Arabians, Hauge i Dalane
85.67
6 XANTHE EL BORAQ (Wielki Pawo x Cezaree)
Eier: Fay Bergseth Aaker, Nedre Heidal / Oppdr: Ronny Ove Smedsmo, Vågåmo
82,33
   
 

HINGSTER 3 ÅR

 
1 RA RELAKS (Matal x RA Rebecca)
Eier: Stable Millenium Jamaal, Aurskog / Oppdr: Rörwalls Arabstuteri, Sverige
84,00
2 WIELKI WOHRKAN (Orkan x Wielka Wohera)
Eier: Mari Sørensen, Grua / Oppdr: Solveig & Olaf Lunde, Brandbu
80,67
   
  Championatene Unghopper Unghingster Vallaker Hopper Hingster

VALLAKER

1 WELKI KRASNY (Puszczyk x Wielka Engana)
Eier: Brita Aaen, Lismarka / Oppdr: Solveig & Olaf Lunde, Brandbu
84,33
2 ZARAJEWO (Angel x Zarafala)
Eier: Anita K. N. Sandseter, Våler / Oppdr: Hilde Dahl Minge, Mysen
83,00
   
  Championatene Unghopper Unghingster Vallaker Hopper Hingster
       

HOPPER

 

HOPPER 4 - 7 ÅR

1 RA REGINA (Matal x RA Rebecca)
Eier/oppdr: Rörwalls Arabstuteri, Sverige
89,67
2 AL ASHABI (Omar II x Sha Alida)
Eier: Tonnell Arabians, Gjerdrum / Oppdr: Brenda Esfeld, Tyskland
87.67
3 ALIBA BINT GAZELLE (Ali Baba Des Alpes x Gazelle D'Or)
Eier: Susanne Sveen Nesfeldt, Sætre / Oppdr: Fredensborg Stutteri, Kana
87,33
4 TEQUILA SUNRISE (Dorian Shah El Shams x Faratsha)
Eier: Trine Hansen, Løken / Oppdr: Rolfson Arabians, Løken
86,67
5 GILUHIPA (Zahi Ibn Maymoon x Faranyah)
Eier: Camilla Elvenes Olsen, Hakadal / Oppdr: B. & K. Puntervoll-Pedersen, Gjerdrum
86,67
6 CZAGOWA BINT GOWLAZ (Gowlaz x Czarmera)
Eier: Gry Lillevestre, Steinkjer / Ann Kristin Foss, Sandvollan
85,00
7 JUBLA (Polder x Jubilanta)
Eier: Jenny M. Gulbrandsen, Arendal / Oppdr: Miedl-Ohlsson, Sverige
84,67
8 ENWYA (Wiking x Exzeea)
Eier: Tone Fauske Guttormsen, Rykene / Oppdr: Elisabeth Källblad, Sverige
84,33
9ESTELLE (Fahrao x Wielka Espa)
Eier: Kjell Ivar Brekstad, Akkarhaugen / Oppdr: Zsolt Volent, Klokkarstua
84,00
10 DIWIDERA (Argo x Diiwa)
Eier: Reidar Næss, Slattum / Mitbah Araber, Sverige
82,67
   
 

HOPPER 8-14 ÅR

 
1 MARQUEZA (Jalaaam x Esperella)
Eier: Brita Aaen, Lismarka / Oppdr: Roland Ask, Sverige
90,00
2 MADELEINE (Da Capo x Marcessa)
Eier: Inger Mehren, Stathelle / Oppdr: Blommeröd Arabstuteri, Sverige
86,33
3 WIELKA TAMARA (Alkatraz x Wielka Engzciera)
Eier: Trine & Sverre Sørum, Bjoneroa / Oppdr: Solveig & Olaf Lunde, Brandbu
85,00
4 DIIWA (Penitent x Dewiszka)
Eier: Kari Antonsen, Manstad / Oppdr: Blommeröd Arabstuteri, Sverige
84,57
   
 

HOPPER 15 ÅR OG ELDRE

 
1 KARMA (Kapron x Zambia)
Eier: Roxanne Araberstutteri, Gjerdrum / Oppdr: Penelope Lewenhaupt, Sverige
91,67
2 ZAHRI (Zareef x Shahrazad)
Eier: Solveig B. Sørum, Brumunddal / Oppdr: Toni Hermansson, Sverige
87,67
   
  Championatene Unghopper Unghingster Vallaker Hopper Hingster
       

HINGSTER

 

HINGSTER 4 - 7 ÅR

1

RAYCITO (Citaro x Zaria)
Eier/oppdr: Roxanne Araberstutteri, Gjerdrum

93,00
2 MOONHILL'S SHER KHAN (Shahin x Kahlua)
Eier: Asbjørn Flinterud, Fetsund / Oppdr: Roy Sundbye & Hege Nitteberg
91,00
3 SANTORI (Org Adman x Sekwoja)
Eier: Kirsti Solheim, Førde / Krone Araberstutteri, Hauge i Dalane
87,67
   
 

HINGSTER 8-14 ÅR

 
1 SHEIKH ABDUL (Jamboree Mistal x Jamboree Havasu)
Eier: Gunhild Gjerde, Vollen / Oppdr: Anita E. Ogrim, USA
84,33
   
 

HINGSTER 15 ÅR OG ELDRE

 
1EL PEZH (El Zham x Primera)
Eier: Fam. Ingebrigtsen, Lier / Oppdr: Astrid & Knut Kentsrud, Lier
87,33
   
  Championatene Unghopper Unghingster Vallaker Hopper Hingster
       
 

pornfiles