Norsk Araberhestforening

 
  • Forstørr
  • Standard skriftstørrelse
  • Forminsk

suite premium 2017 light price autodesk 2017 sales autocad mep 2017 student discount purchase access

Home Utstilling 2009 National C-show

National C-show

Dommere:

Ann Greene - Storbritannia
Christina Wale - Sverige
Claudia Darius - Tyskland

Judges

Alle bilder av Siri Hagen 

Gull Unghoppechampion

Ajmana 

AJMANA

Ajman Monisciona (DE) x Yazmin
Eier:
Voran Arabians, Kvinesdal
Oppdr: Voran Arabians, Kvinesdal

Gull Unghingstchampion

Cruiser 

CRUISER (SE)

AS Sinans Pacha (BE) x Salalah (SE)
Oppdr: Penelope Lewenhaupt, Sverige
Eier: Nette Elise Bådal, Vikebukt

 Sølv Unghoppechampion

 

 AR Sidona

AR SIDONA

CA Sidon (DK) x F.A. Meseda (DK)
Oppdr:
Aase & Roar M. Fjeld, Sauland
Eier: Aase & Roar M. Fjeld, Sauland

Sølv Unghingstchampion

 

AR Sid Pacha 

AR SID PACHA

AS Sinans Pacha (BE) x CA Sida (DK)
Oppdr:
Aase & Roar M. Fjeld, Sauland
Eier: Aase & Roar M. Fjeld, Sauland

 Bronse Unghoppechampion

Zangreal 

ZANGREAL

 WH Justice (US) x Zhania Bint Zhari
Oppdr: Nette Elise Bådal, Vikebukt
Eier: Nette Elise Bådal, Vikebukt

Bronse Unghingstchampion

Antar 

ANTAR

Kamal x Hanifa Kan
Oppdr:
Kamal Arabians, Hønefoss
Eier: Kamal Arabians, Hønefoss

 Gull Hoppechampion

Bint Aisha 

BINT AISHA (SE)

A Diabolique (US) x Feria (FI)
Oppdr: Ihréne Paul-Klintenberg, Sverige
Eier: Voran Arabians,Kvinesdal

Gull Hingstechampion

 Psychosiis

PSYCHOSIIS

Magnum Psyche (US) x Moksiis (SE)
Oppdr:
Nette Elise Bådal, Vikebukt
Eier: Nette Elise Bådal, Vikebukt

 Sølv Hoppechampion

 Sienna

 SIENNA (SE)

Shahin (DE) x Zamisha (SE)
Oppdr: Penelope Lewenhaupt, Sverige
Eier: Line Urke, Skodje

 Sølv Hingstechampion

 Bumar

 BUMAR (PL)

Druid (PL) x Bumaga (SU)
Oppdr: Anna Nieora-Thukaselli, Polen
Eier: Lene Hammeren, Mogreina

Bronse Hoppechampion

Silver Emira 

 SILVER EMIRA

Pharos (SE) x Silver Esmoora
Oppdr: Rita og Terje Snellingen, Kløfta
Eier: Rita og Terje Snellingen, Kløfta

 Bronse Hingstechampion

 Hillman

HILLMAN (SE)

Etman (PL) x Harmonika (SE)
Oppdr: Eva og Martin Larsson, Sverige
Eier: Tonje Danielson, Skiptvet

Best In Show

 Cruiser

CRUISER (SE)

AS Sinans Pacha (BE) x Salalah (SE)
Oppdr: Penelope Lewenhaupt, Sverige
Eier: Nette Elise Bådal, Vikebukt

 Beste føll

 Aishaa

 AISHAA

Kamal x Serenata (SE)
Oppdr: Kamal Arabians, Hønefoss
Eier: Kamal Arabians, Hønefoss


Resultatlister

Klasse 1: Vallaker

Klasse 3: Unghingster 1 år

Klasse 4: Unghopper 1-3 år

Klasse 5: Unghingster 2 år

Klasse 7: Unghingster 3 år

Klasse 8: Hopper 4-7 år

Klasse 9: Hopper 8+ år

Klasse 10: Føll

Klasse 11: Hingster 4+ år

 

pornfiles